Jak koupit strom?

Pokud uvažujete o zakoupení vzrostlého jehličnanu, doporučujeme Vám si prohlédnout naši online nabídku, kde najdete fotografie a popisy stromů, které Vám můžeme nabídnout. Jestliže Vás některý druh stromu zaujme, bude nejvhodnější si jej přijít vybrat osobně do naší okrasné školky v Chýni. Chceme každému zájemci poskytnout individuální přístup a plně se mu věnovat, proto je důležité si návštěvu telefonicky dohodnout předem.
(+420 606 272 521 nebo +420 734 116 444)

Po příjezdu do naší školky Vám na základě Vašich přání a představ nabídneme nejvhodnější stromy. Máme desítky jedinců od každého druhu, což zajišťuje rozsáhlé možnosti výběru. Samozřejmě Vám rádi zodpovíme všechny otázky týkající se výsadby, následné péče a pěstování jehličnanů. Vámi vybraný strom rezervujeme, společně vytvoříme objednávku, na místě uhradíte zálohu ve výši 60% celkové ceny a dohodneme termín, kdy bude strom připraven k odběru.

Kromě toho nabízíme službu profesionální výsadby. Náš zkušený zahradník může strom přivézt přímo k Vám a správně ho zasadit na určeném místě, takže se o nic nemusíte starat.